Kontaktai: (8-5) 250 0280, LLRI@llri.lt.
Šeimyniškių g. 3A (įėjimas iš Slucko g.), Vilnius (žemėlapis)

Daugiau Naujienos

Jaukių žiemos švenčių!

Gerb. draugai ir bendraminčiai, Dėkojame už palaikymą, siekiant aukštų tikslų. Linkime jaukių žiemos švenčių ir įkvepiančių 2015–ųjų metų!  

Vytautas Žukauskas: žmonių gerovės formulė – dauginti, o ne dalinti

Dalies politikų galvose paprasto žmogaus ir verslo atskyrimas tapo labai įprastas. Tokie politikai mėgsta sakyti, kad kas gerai verslui, tas blogai paprastam žmogui, ir atvirkščiai. Neva, jei norime pasirūpinti paprastu žmogumi, turime priimti verslui ir investuotojams nepalankius sprendimus. Pavyzdžiui, vis pasigirsta, kad turime daugiau apmokestinti kapitalą, t. y. didinti pelno mokestį, labiau apmokestinti palūkanas ar pajamas iš investicijų. Kitaip sakant, turime „atgauti“ iš verslo žmonėms priklausančius pinigus.

Dovilė Sujetaitė: ar po metų vaistinėse neliks kam aptarnauti pirkėjų?

Jeigu niekas nepasikeis, nuo 2016 metų, įsigaliojus Farmacijos įstatymo pataisai, vaistininkų padėjėjai (farmakotechnikai) nebegalės vaistinėje dirbti savarankiškai, t. y. periodiškai prižiūrint vaistininkui. Tai reiškia, kad po metų vaistinėje visą darbo laiką turės dirbti vaistininkas. Ar vaistininkai gali dirbti ilgiau? Ne. Šiuo metu vaistininkai ir jų padėjėjai dirba 36 valandas per savaitę ir gali turėti 35 dienas kasmetinių atostogų, t. y. dirba trumpiau ir atostogauja ilgiau.

Savivaldybės. Šakių rajonas: trūksta bendradarbiavimo su verslu

Dalinamės „Statyba ir architektūra“ projekto apie Lietuvos regionus straipsniais, kuriais siekiama tiek apžvelgti kiekvieną savivaldybę, tiek įvertinti privalumus, trūkumus ir potencialą. Savivaldybes vertina ir  LLRI ekspertas Laurynas Rekašius, remdamasis Lietuvos savivaldybių indeksu. EKSPERTŲ ĮŽVALGOS Trūksta bendradarbiavimo su verslu Lietuvos laisvosios rinkos instituto ekspertas Laurynas Rekašius Lietuvos laisvosios rinkos instituto 2013 metais sudarytame savivaldybių reitinge Šakių [...]

Savivaldybės. Marijampolė: reikalingas mokslo ir verslo įstaigų bendradarbiavimas

Dalinamės „Statyba ir architektūra“ projekto apie Lietuvos regionus straipsniais, kuriais siekiama tiek apžvelgti kiekvieną savivaldybę, tiek įvertinti privalumus, trūkumus ir potencialą. Savivaldybes vertina ir  LLRI ekspertas Laurynas Rekašius, remdamasis Lietuvos savivaldybių indeksu. EKSPERTŲ ĮŽVALGOS Reikalingas mokslo ir verslo įstaigų bendradarbiavimas Lietuvos laisvosios rinkos instituto ekspertas Laurynas REKAŠIUS Lietuvos laisvosios rinkos instituto sudarytame šalies savivaldybių indekse [...]

Daugiau Video naujienos

Naujausia LLRI knyga >>>


verslininko vaidmuo Ką veikia verslininkai? Ar jie prisideda prie visuomenės gerovės? O gal atvirkščiai – siekia tik naudos sau? Jei klausimai atrodo paprasti, neskubėkite jų nuvertinti. Nuo atsakymų į juos priklauso labai daug visuomenės ir ekonomikos sprendimų.

Daugiau